Розваги поблизу

Релакс у чані 


Чани, якими обладнані наші будиночки, є досить великими – ми набираємо в них близько 1300 літрів води з власної свердловини глибиною 72 м. Після цього вода нагрівається буковими дровами приблизно 3-4 години до температури 38-40 С, за бажанням клієнтів до чану додається піна або ароматизатори. Включається 6-точкове джакузі, підсвітка води і .. уся компанія занурюється у задоволення). Зазвичай, 3 годин достатньо для цієї приємності, але якщо є бажання посидіти довше – то чому би й ні?). В чан добре сідати після вечері, не відчувається важкість а спати будете, як дитина ). Дуже приємне проведення часу з близькими!

Велопрогулянки 


Траса Івано-Франкове – Крехів – Жовква активно використовується велоспортсменами та велотуристами. Вона проходить серед височинь та лісів, має велику кількість поворотів та невисокою транспортною активністю. Саме тому тут проводять велику кількість тренувань та змагань з велоспорту. Ми найближчим часом дамо можливість брати ровери в оренду для велопрогулянок, але якщо маєте власні – беріть з собою, не пожалкуєте). А ще довкола є гори з грунтовими дорогами для велоекстремалів). 

Піші прогулянки 


Майдан – місце з дуже чистим повітрям, невеликою кількістю людей та автотранспорту. На вибір можна прогулятися територією села, пройтися навколо озер, піднятися на гори. Майдан красивий в усі пори року. В небі можна побачити яструбів, ластівок та диких голубів, можна натрапити на косулю, білочку чи хитрого лиса. Вночі, коли немає хмар, Ви побачите чисте небо усіяне сузір’ями зірок, яке не побачите в місті.

Катання на лижах та тюбах 


Поруч з Шале Майдан – 500 м - знаходиться витяг. Тут в сніжну пору можна покататися на лижах або тюбах. Екіпіровку можна взяти свою або взяти в оренду. Коли працює витяг – як правило, працює і кафе, де можна смачно випити та поїсти.  

Квадроцикли 


За сприятливих погодних умов є можливість орендувати квадроцикли з гідом. Ви зможете забратися туди, куди не вистачає мотивації дійти пішки. Для замовлення цієї послуги потрібно попередити нас при поселені.

Кінна ферма 


Приблизно в 5 км від Шале знаходиться кінна ферма, де можна поспілкуватися з цими тваринами або спробувати себе у ролі вершника. Потрапити туди можна по попередньому запису. 

Поїздка в Крехів


Лише 7 км від Шале Майдан розташований славетний Крехівський Монастир св.Миколая Отців Василіян, заснований у 1612 році. Монастир чудово зберігся, є діючим. На молитву сюди приходять не лише місцеві парафіяни, але прибувають паломники і з багатьох інших регіонів. Поруч з монастирським комплексом розташована піша траса, маршрут якої пролягає через ліс, гори, старовинні печери ченців та джерело Матінки Божої. Неймовірна природа Розточчя не залишить вас байдужими. Довжина траси – приблизно 3,5 км.  

Сайт створено @insta_help_ua - ефективні рішення для вашого бізнесу!