ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ


Положення про конфіденційність
Це Положення про конфіденційність застосовується до https://shalemaidan.com.ua/
У цьому документі описано, як ми збираємо і використовуємо (персональні) дані, які ви надаєте на нашому сайті: https://shalemaidan.com.ua/
Підтверджуючи онлайн- бронювання на сайті : https://shalemaidan.com.ua/ , ви автоматично надаєте дозвіл на обробку свої персональних даних.
Також тут викладено, як ви можете вплинути на використання ваших персональних даних, отримати доступ до цієї інформації і оновити її.

Ми збираємо таку інформацію:
Ваше ім’я, прізвище, електронну адресу, номер телефону та домашню адресу;
Інформацію про проживання гостя, зокрема дати заїзду та виїзду, особливі побажання, спостереження про ваші побажання щодо послуг (включаючи послугу чан-джакузі або інших послуг);
Надану вами інформацію про побажання щодо маркетингу або інформацію, отриману від вас в ході опитувань, конкурсів та використання спеціальних пропозицій;
Ви завжди можете вибрати, чи хочете надавати нам персональні дані і, якщо так, які саме. Якщо ви вирішите не надавати певні дані, це може вплинути на деякі ваші операції з нами.
Коли ви використовуєте наш сайт, ми також збираємо дані автоматично. Деякі такі дані можуть бути персональними. До них належать мовні налаштування, IP-адреса, дані про місце розташування, пристрої і їх операційні системи, входи в систему, час входу в систему, URL-адреса, звіти про стан системи, версії браузера, внаслідок відвідування сайту (перегляд даних або бронювання), історія пошуку, номери бронювання і типи переглянутих даних. Ми також можемо збирати дані автоматично через cookie-файли.
Ми використовуємо ваші персональні дані в наступних цілях:
1) Бронювання: ми використовуємо ваші персональні дані для оформлення та опрацювання вашого онлайн-бронювання.
2) Служба підтримки: ми використовуємо ваші персональні дані, щоб надавати підтримку.
3) Відгуки гостей: ми можемо зв’язатися з вами електронною поштою або за допомогою месенджера з проханням написати відгук після проживання. Це може допомогти іншим мандрівникам вибрати помешкання. Якщо ви напишете відгук, він може бути опублікований на нашому сайті або сторінці соц. мереж
4) Маркетинг: ми використовуємо ваші дані в маркетингових цілях відповідно до закону. При використанні ваших персональних даних для прямого маркетингу (комерційна розсилка і маркетингові повідомлення про нові продукти, послуги та пропозиції, які, на нашу думку, будуть вам цікаві. Ви можете відмовитися від підписки на такі повідомлення в майбутньому, написавши нам на електрону пошту.
5) Інші види комунікації: ми також можемо зв’язатися з вами в інших випадках – електронною поштою, звичайною поштою, по телефону і через повідомлення, в залежності від наданої вами контактної інформації. Для цього може бути кілька причин:
Нам потрібно відповісти на ваш запит.


Якщо ви не завершили бронювання он-лайн, ми можемо відправити вам нагадування про це. Ми вважаємо, що ця додаткова послуга корисна для вас, тому що дозволяє продовжити бронювання без необхідності заново шукати проживання або вводити дані заново.
Коли ви використовуєте наші послуги, ми можемо відправити вам опитування або попросити написати відгук про досвід використання нашого сайту. Ми вважаємо, що такий додатковий сервіс корисний для вас і для нас, оскільки він дозволяє нам покращувати наш сайт на основі ваших відгуків.
Аналітика, удосконалення і дослідження: ми використовуємо персональні дані в дослідницьких і аналітичних цілях. Для цього ми можемо залучати третіх сторін. Ми можемо ділитися результатами таких досліджень, в тому числі з третіми сторонами, в анонімній загальній формі. Ми використовуємо ваші персональні дані в аналітичних цілях, а також щоб покращити свій сервіс і ваші враження від використання сайту, а крім того, щоб покращити функціональність і якість наших сервісів онлайн-бронювання.
Безпека, виявлення і запобігання шахрайства: ми використовуємо інформацію, яка може включати персональні дані, з метою запобігання шахрайства та інших незаконних або неправомірних дій. Ми також використовуємо цю інформацію з метою розслідування і виявлення шахрайських дій. Ми можемо використовувати персональні дані з метою оцінки ризиків та з метою безпеки, в тому числі для аутентифікації користувачів. Для цих цілей персональні дані можуть бути надані третім сторонам, таким як правоохоронні органи (відповідно до закону) і зовнішнім консультантам.
Юридичні питання і дотримання нормативних вимог: в певних випадках нам потрібно використовувати надану інформацію, яка може включати персональні дані, для ведення і врегулювання правових суперечок, скарг та розслідувань, а також для дотримання нормативних вимог, примусового застосування умов договорів, а крім того, для відповіді на запити від правоохоронних органів відповідно до закону.
Якщо ми використовуємо автоматичні способи обробки персональних даних, які можуть мати для вас юридичні або інші серйозні наслідки, ми будемо застосовувати належні заходи з охорони ваших прав і свобод, включаючи право на отримання людського втручання.

Юридичні основи
Обробка ваших персональних даних може бути необхідна для виконання умов вашого договору з нами. Наприклад, якщо ви використовуєте наші послуги, щоб зробити он-лайн бронювання, ми будемо використовувати вашу інформацію для виконання наших зобов’язань, щоб завершити і виконати це бронювання в рамках договору, укладеного з вами.
Ми покладаємося на законні інтереси: ми використовуємо вашу інформацію для виконання наших законних інтересів, наприклад, щоб надати вам найбільш відповідний вміст на сайті, в електронних листах і електронній розсилці, щоб покращувати і просувати наші продукти, послуги і сайт, в адміністративних і юридичних цілях, а також для виявлення випадків шахрайства. При використанні ваших персональних даних для виконання наших законних інтересів ми завжди прагнемо досягти баланс між вашими правами та інтересами щодо захисту даних і нашими правами та інтересами.
Збереження даних
Ми будемо зберігати вашу інформацію, яка може включати персональні дані, протягом терміну, який будемо вважати за необхідне для надання вам послуг, дотримання відповідних законів, вирішення суперечок з будь-якими сторонами і в інших цілях для ведення нашого бізнесу, виявлення та запобігання шахрайству та інших незаконних дій. Всі персональні дані, які ми зберігаємо, регулюються цим Положенням про конфіденційність

Ваші права
Ми хочемо, щоб ви мали контроль над тим, як ми обробляємо ваші персональні дані. Ви можете:
Відправити нам запит на отримання копії своїх персональних даних, які у нас зберігаються;
Проінформувати нас про будь-які зміни у ваших персональних даних або попросити внести в них корективи;
У деяких випадках попросити нас видалити або заблокувати свої персональні дані, які у нас зберігаються, або попросити обмежити їх опрацювання
У деяких випадках попросити нас надіслати персональні дані, які ви нам надали, третій стороні.
У тих випадках коли ми використовуємо ваші персональні дані з вашої згоди, ви можете відкликати свою згоду в будь-який час відповідно до закону. У тих випадках, коли ми обробляємо ваші персональні дані, виходячи із законних або громадських інтересів, ви можете заперечити проти такої обробки своїх даних відповідно до закону.

Правила та умови Бронювання

Справжні загальні умови дійсні за умови самостійного замовлення користувачем номерів у засобах розміщення через систему онлайн-бронювання https://shalemaidan.com.ua/
Бронювання
а) Прийняте рішення про бронювання автоматично передається за вашим дорученням у відповідний засіб розміщення.
Договір та оплата
а) Договір про надання відповідної послуги укладається під час бронювання безпосередньо між вами та обраним вами засобом розміщення. Усі претензії та зобов'язання щодо наданих послуг стосуються особи, яка виконує бронювання, та обраного ним засобу розміщення.
Зроблене замовлення можна оплатити запропонованою системою способу. Звертаємо вашу увагу на те, що засіб розміщення має право встановлювати обмеження щодо вибору способів оплати:
Якщо в процесі бронювання ви оплачуєте неповну вартість заброньованих номерів (послуг), суму замовлення, що залишилася, ви оплачуєте в засобі розміщення по приїзду.
При оплаті на місці заброньованих номерів (послуг) ви оплачуєте замовлення по прибуттю в засіб розміщення.
Увага! За умовами зазначених тарифів, у разі скасування броні, менше ніж за 10 днів або не заїзду клієнта внесена ним передоплата (повністю або частково) не підлягає поверненню та залишається у засобі розміщення як штрафна санкція. Рекомендуємо уважно ознайомитись з умовами спеціальних пропозицій до завершення процесу бронювання.
Резервування номерів здійснюється безпосередньо під час бронювання. Підтвердження броні надається одразу після оформлення замовлення та оплати (повної або авансу) на електронну пошту або месенджер.
Анулювання замовлення
а) Щоб уникнути непорозумінь анулювання замовлення, воно повинно завжди розводитися через зв'язок з відділом бронювання обраного засобу розміщення для скасування броні.
б) У разі використання електронної оплати, а саме оплати на розрахунковий рахунок ,кошти будуть повернуті на банківську картку за допомогою яких було здійснено оплату бронювання, протягом 45 робочих днів з моменту отримання нами повідомлення про анулювання броні. (якщо вона анулюється більше ніж за 10 днів до дати заїзду) Час між операцією повернення та реальним зарахуванням грошей на рахунок клієнта залежить від внутрішніх банківських процедур та внутрішніх процедур платіжних систем.
а) У разі пізнього анулювання(менше ніж 10 днів до дати заїзду) замовлення або незаїзду клієнта засіб розміщення має право застосувати до клієнта штрафні санкції.
б)У разі передчасного від'їзду клієнта засіб розміщення має право пред'явити претензії до клієнта, пов'язані з понесеними збитками.
Вартість номерів та послуг засобів розміщення
а) Всі ціни, зазначені в системі бронювання https://shalemaidan.com.ua/
визначаються засобами розміщення та діють для всіх випадків бронювання в рамках системи онлайн-бронювання https://shalemaidan.com.ua/
за параметрами, встановленими засобами розміщення.
б) Всі ціни дійсні за один номер та вибраний період проживання, включаючи послуги, зазначені в описі номера, що не підпадають під категорію платних послуг.
в) Всі ціни в системі онлайн-бронювання вказані у гривнях.